ZÁPAS
03.03.21 | 1. kolo | Joanne Zuger | Lian Tran | 6-3, 6-3 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Joanne Zuger | Lian Tran | |
1. podání % | 35/61 (57%) | 39/52 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/35 (60%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/26 (54%) | 2/13 (15%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 32/52 (62%) | 26/61 (43%) |
Vyhrané body celkem | 67/113 (59%) | 46/113 (41%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Joanne Zuger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lian Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Lian Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joanne Zuger | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Lian Tran | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Joanne Zuger | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Lian Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Joanne Zuger | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lian Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Lian Tran | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Joanne Zuger | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Lian Tran | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Lian Tran | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joanne Zuger | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Lian Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Joanne Zuger vs. Lian Tran - Vzájemné zápasy
03.03.21 | 1. kolo | Joanne Zuger | Lian Tran | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Joanne Zuger form & Lian Tran form
Joanne Zuger - poslední zápasy
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
02.04.23 kvalifik. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pune - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
22.01.23 finále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.23 semifinále | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu |
Lian Tran - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mila Masic | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Cristina Diaz Adrover | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Marie Weckerle | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Amelia Waligora | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Neila Trklja | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mitevska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Josy Daems | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Oceanne Lopez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
26.08.23 čtvrtfinále | vs. Jeline Vandromme | 1-6, 2-6 | detail zápasu |