INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lara Salden vs. Joanne Zuger - Vzájemné zápasy
13.02.18 | 1. kolo | Joanne Zuger | Lara Salden | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Lara Salden form & Joanne Zuger form
Lara Salden - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Elena-Teodora Cadar | - | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Joanne Zuger - poslední zápasy
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
02.04.23 kvalifik. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pune - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
22.01.23 finále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.23 semifinále | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu |