Rusko
23.10.01, 22 Let
23.10.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Anastasia Mozgaleva vs. Joanne Zuger - Vzájemné zápasy
04.11.18 | 2. kolo kval. | Joanne Zuger | Anastasia Mozgaleva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Anastasia Mozgaleva form & Joanne Zuger form
Anastasia Mozgaleva - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Renata Torres Inurreta | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Ella Sahnis | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Troncoso Morales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Irina Khayndrava | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorraine Lissmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Joanne Zuger - poslední zápasy
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
02.04.23 kvalifik. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pune - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
22.01.23 finále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.23 semifinále | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu |