ZÁPAS
16.07.20 | 1. kolo | Joanna Zawadzka | Martyna Kubka | 2-6, 6-4, 6-1 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Joanna Zawadzka vs. Martyna Kubka - Vzájemné zápasy
16.07.20 | 1. kolo | Joanna Zawadzka | Martyna Kubka | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
01.11.19 | čtvrtfinále | Joanna Zawadzka | Martyna Kubka | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Joanna Zawadzka form & Martyna Kubka form
Joanna Zawadzka - poslední zápasy
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Merna Refaat | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucie Brun | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Lya Fernandez | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Paskauskas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Kirsty Robertson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Martina Spigarelli | 7-62, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Elizabete Brutane | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Salsa Aher | 6-2, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.22 semifinále | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Martyna Kubka - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Aravane Rezai | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Paganetti | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
02.12.23 finále | vs. Julie Struplova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.23 semifinále | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-1, 3-6, - Martyna Kubka - skreč | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Elena Milovanovic | 6-75, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Alison Van Uytvanck | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.23 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-76, 7-65 | detail zápasu |