ZÁPAS
12.07.21 | 1. kolo kval. | Joanna Garland | Helena Stevic | 6-0, 6-2 | W60 Biarritz | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Joanna Garland | Helena Stevic | |
1. podání % | 29/47 (62%) | 21/41 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/29 (69%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/18 (67%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/41 (61%) | 15/47 (32%) |
Vyhrané body celkem | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Helena Stevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanna Garland | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Helena Stevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Joanna Garland | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Helena Stevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Joanna Garland | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Helena Stevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanna Garland | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Helena Stevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Joanna Garland | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Helena Stevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Joanna Garland | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Helena Stevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanna Garland | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
05.03.02, 22 Let
05.03.02, 22 Let
Joanna Garland vs. Helena Stevic - Vzájemné zápasy
12.07.21 | 1. kolo kval. | Joanna Garland | Helena Stevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W60 Biarritz | antuka |
Joanna Garland form & Helena Stevic form
Joanna Garland - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 6-2, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Darya Astakhova | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Priscilla Hon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Mio Mushika | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 6-710, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Astra Sharma | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Seone Mendez | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
15.10.23 finále | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Hiromi Abe | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Natsuko Saegusa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Sara Saito | 6-74, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nanaka Sato | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Alina Korneeva | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Destanee Aiava | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-1, Marina Melnikova - skreč | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Arina Rodionova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Helena Stevic - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jade Psonka | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lyne Thach | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Julia Adams | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Gloriana Nahum | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-1, 2-0, Lara Pfeifer - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Romane Longueville | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Francesca Covi | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Naima Karamoko | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Astrid Cirotte | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. June Bjork | 6-3, 5-1, June Bjork - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Dunja Maric | 0-6, - Helena Stevic - skreč | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Korashvili | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Adi Bitton | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Bianca Bulat | 5-7, 3-5, - Helena Stevic - skreč | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, - Helena Stevic - skreč | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 1-1, Divine Dasam Nweke - skreč | detail zápasu |