ZÁPAS
24.10.22 | kvalifik. | Jiho Shin | Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-2 | W100 Les | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jiho Shin | Claudia Hoste Ferrer | |
1. podání % | 37/49 (76%) | 17/40 (43%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/37 (76%) | 11/17 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/12 (42%) | 5/23 (22%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/40 (60%) | 16/49 (33%) |
Vyhrané body celkem | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 11 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jiho Shin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jiho Shin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jiho Shin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jiho Shin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jiho Shin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jiho Shin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jiho Shin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jiho Shin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jiho Shin vs. Claudia Hoste Ferrer - Vzájemné zápasy
14.02.23 | 1. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Jiho Shin | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
24.10.22 | kvalifik. | Jiho Shin | Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W100 Les | tvrdý |
Jiho Shin form & Claudia Hoste Ferrer form
Jiho Shin - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Milana Zhabrailova | 0-3, - Jiho Shin - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alisha Reayer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Candela Yecora | 5-7, 1-3, - Jiho Shin - skreč | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria De La Paz Alberto | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Danielle Willson | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Nora Ayala Serra | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Maria Berlanga Bandera | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 3-6, 3-3, - Jiho Shin - skreč | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
22.04.23 semifinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Martina Caregaro | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Chloe Noel | 3-6, 7-610, 7-62 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Jenny Lim | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 7-64, 6-0 | detail zápasu |
Claudia Hoste Ferrer - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detail zápasu |