INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sabastiani Leon vs. Jiaxi Lu - Vzájemné zápasy
06.03.19 | 1. kolo | Jiaxi Lu | Sabastiani Leon | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W15 Nanchang | antuka |
Sabastiani Leon form & Jiaxi Lu form
Sabastiani Leon - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Lilian Poling | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-4, 5-7, - Sabastiani Leon - skreč | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jessy Rompies | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Kimmi Hance | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Monika Ekstrand | - | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Sylvie Zund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Fiedler | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Granby - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 7-63, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 0-1, - Sabastiani Leon - skreč | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Marika Jones | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Mary Stoiana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Epiphany Turner | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Recife - antuka | ||||
28.05.23 finále | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.05.23 semifinále | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-67, 6-1 | detail zápasu |
Jiaxi Lu - poslední zápasy
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Xinyu Cai | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Qianqian Li | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Mianyi Ji | 5-7, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Jia Qi Kang | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Sarah Lee | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-1, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 7-5, 3-4, - Jiaxi Lu - skreč | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Xinyu Jiang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Haruka Kaji | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Xuliu Sun | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Jiayu Xu | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo | vs. Xue Cao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Meiqi Guo | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 3-6, - Jiaxi Lu - skreč | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Ya Yun Pai | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
17.07.19 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-74, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu |