Thajsko
15.11.92, 31 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Kórea
10.02.95, 29 Let
Thajsko
19.11.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Kórea
06.07.92, 31 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Peangtarn Plipuech/Plobrung Plipuech vs. Ji-Hee Choi/Na-Lae Han - Vzájemné zápasy
Peangtarn Plipuech form & Ji-Hee Choi form
Peangtarn Plipuech/Plobrung Plipuech - poslední zápasy
Nonthaburi - tvrdý |
07.08.17 čtvrtfinále | vs. Tamachan Momkoonthod/Varunya Wongteanchai | 4-6, 3-6 | | detail zápasu |
07.08.17 1. kolo | vs. Beatrice Gumulya/Jessy Rompies | 6-2, 7-62 | | detail zápasu |
Kaohsiung - tvrdý |
13.06.16 1. kolo | vs. En-Pei Huang/Hsin-Yuan Shih | 6-3, 6-1 | | detail zápasu |
13.06.16 čtvrtfinále | vs. Pei Hsuan Chen/Fang-Hsien Wu | 6-4, 2-6, 7-10 | | detail zápasu |
Bangkok - tvrdý |
14.12.15 čtvrtfinále | vs. Ji-Hee Choi/Na-Lae Han | 5-7, 4-6 | | detail zápasu |
14.12.15 1. kolo | vs. Rika Fujiwara/Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
Bangkok - tvrdý |
30.03.15 1. kolo | vs. Kamonwan Buayam/Luksika Kumkhum | 2-6, 4-6 | | detail zápasu |
Bangkok - tvrdý |
23.03.15 1. kolo | vs. Chanel Simmonds/Emily Webley-Smith | 2-6, 1-6 | | detail zápasu |
Bangkok - tvrdý |
07.07.14 1. kolo | vs. Kamonwan Buayam/Nungnadda Wannasuk | 7-5, 3-6, 9-11 | | detail zápasu |
Bangkok - tvrdý |
23.06.14 1. kolo | vs. Yumi Miyazaki/Kotomi Takahata | 5-7, 2-6 | | detail zápasu |
Yeong Wol - tvrdý |
02.09.13 čtvrtfinále | vs. Pei-Chi Lee/So-Ra Lee | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
02.09.13 1. kolo | vs. Seo-Kyung Kang/Ji-Young Kim | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
Bangkok - tvrdý |
24.06.13 čtvrtfinále | vs. Ching-Wen Hsu/Varunya Wongteanchai | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
24.06.13 semifinále | vs. Ayu-Fani Damayanti/Lavinia Tananta | 1-6, 3-6 | | detail zápasu |
24.06.13 1. kolo | vs. Nozomi Fujioka/Hirono Watanabe | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
Ji-Hee Choi/Na-Lae Han - poslední zápasy
W60 Nur - tvrdý |
22.07.22 semifinále | vs. Momoko Kobori/Moyuka Uchijima | 6-1, 4-6, 9-11 | | detail zápasu |
21.07.22 čtvrtfinále | vs. Sohyun Park/Hong Yi Cody Wong | 1-6, 6-4, 10-7 | | detail zápasu |
19.07.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova/Sofya Lansere | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
W25 Nur - tvrdý |
16.07.22 finále | vs. Momoko Kobori/Ankita Raina | 2-6, 6-3, 8-10 | | detail zápasu |
15.07.22 semifinále | vs. Ekaterina Maklakova/Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
14.07.22 čtvrtfinále | vs. Polina Kudermetova/Sofya Lansere | 5-7, 6-4, 10-8 | | detail zápasu |
12.07.22 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova/Aruzhan Sagandikova | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
W25 Incheon - tvrdý |
11.06.22 finále | vs. Ya-Hsuan Lee/Fang-Hsien Wu | 5-7, 6-4, 10-6 | | detail zápasu |
10.06.22 semifinále | vs. Cherry Kim/Eunji Lim | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
09.06.22 čtvrtfinále | vs. Seung-Yeon Hong/Mi Jeong Kwon | 6-2, 6-0 | | detail zápasu |
07.06.22 1. kolo | vs. Da Ye Kim/Sol Hee Sim | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
W25 Changwon - tvrdý |
04.06.22 finále | vs. Ya-Hsuan Lee/Fang-Hsien Wu | 6-3, 4-6, 15-13 | | detail zápasu |
03.06.22 semifinále | vs. Nana Kawagishi/Hwiwon Wi | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
02.06.22 čtvrtfinále | vs. Sumin Kim/Jeong Moon | 6-3, 6-1 | | detail zápasu |
01.06.22 1. kolo | vs. Eunji Lee (2001)/Eunji Lim | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
W25 Bendigo - tvrdý |
09.03.22 1. kolo | vs. Destanee Aiava/Alicia Smith | 4-6, 6-4, 8-10 | | detail zápasu |
W25 Bendigo - tvrdý |
03.03.22 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu/Kyoka Okamura | 5-7, 6-72 | | detail zápasu |
Seoul - tvrdý I. |
26.12.21 finále | vs. Valentini Grammatikopoulou/Reka-Luca Jani | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
25.12.21 semifinále | vs. Su Jeong Jang/Isabella Shinikova | 6-0, 6-2 | | detail zápasu |
24.12.21 čtvrtfinále | vs. Arianne Hartono/Olivia Tjandramulia | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
W25 Daytona - antuka |
11.11.21 čtvrtfinále | vs. Alexandra Osborne/Alycia Parks | 2-6, 6-76 | | detail zápasu |
09.11.21 1. kolo | vs. Amina Anshba/Elizabeth Mandlik | 1-6, 6-0, 12-10 | | detail zápasu |
Midland - tvrdý I. |
04.11.21 čtvrtfinále | vs. Catherine Harrison/Sabrina Santamaria | 2-6, 1-6 | | detail zápasu |
02.11.21 1. kolo | vs. Hailey Baptiste/Whitney Osuigwe | Hailey Baptiste/Whitney Osuigwe - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
W80 Tyler - tvrdý |
28.10.21 čtvrtfinále | vs. Misaki Doi/Katarzyna Kawa | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
27.10.21 1. kolo | vs. Harriet Dart/Conny Perrin | 7-5, 2-6, 10-8 | | detail zápasu |
W80 Macon - tvrdý |
19.10.21 1. kolo | vs. Hailey Baptiste/Whitney Osuigwe | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
W25 Oeiras - antuka |
23.04.21 čtvrtfinále | vs. Rebecca Marino/Isabella Shinikova | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
20.04.21 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo/Jenny Duerst | 4-6, 6-2, 10-5 | | detail zápasu |
W60 Oeiras - antuka |
17.04.21 semifinále | vs. Marina Melnikova/Conny Perrin | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |