ZÁPAS
27.02.20 | 2. kolo | Jessika Ponchet | Greta Arn | 6-3, 6-3 | W25 Macon | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jessika Ponchet | Greta Arn | |
1. podání % | 31/56 (55%) | 38/72 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/31 (84%) | 28/38 (74%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/25 (48%) | 12/34 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/72 (44%) | 18/56 (32%) |
Vyhrané body celkem | 70/128 (55%) | 58/128 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa | 7 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Greta Arn | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Jessika Ponchet | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Greta Arn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jessika Ponchet | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Jessika Ponchet | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Greta Arn | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Jessika Ponchet | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Greta Arn | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jessika Ponchet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Greta Arn | |
0-0 | ||
Jessika Ponchet | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Greta Arn | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Jessika Ponchet | 3-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-1 | Greta Arn | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jessika Ponchet | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Greta Arn | |
0-0 | ||
Jessika Ponchet | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jessika Ponchet vs. Greta Arn - Vzájemné zápasy
27.02.20 | 2. kolo | Jessika Ponchet | Greta Arn | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W25 Macon | tvrdý I. |
Jessika Ponchet form & Greta Arn form
Jessika Ponchet - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 7-5, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Diane Parry | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Liv Hovde | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Louisa Chirico | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
04.02.24 finále | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Alice Tubello | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Rebecca Marino | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Lanlana Tararudee | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Audrey Albie | - | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Heather Watson | - | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-4, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Anna-Lena Friedsam | 3-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Mai Hontama | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Oceane Dodin | 7-66, 7-64 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 4-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 3-6, 6-74 | detail zápasu |
Greta Arn - poslední zápasy
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Katarzyna Piter | - Greta Arn - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - skreč | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 kvalifik. | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | detail zápasu | |
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | detail zápasu |