ZÁPAS
22.03.21 | 2. kolo kval. | Jessie Aney | Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jessie Aney vs. Agustina Chlpac - Vzájemné zápasy
22.03.21 | 2. kolo kval. | Jessie Aney | Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Jessie Aney form & Agustina Chlpac form
Jessie Aney - poslední zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Jessica Failla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Dasha Ivanova | 6-73, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Paris Corley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Isabella Marton | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Catherine Harrison | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Clemence Mercier | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Carolyn Campana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Isabella Marton | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Mateas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pamela Badillo Hernandez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Laia Petretic | 5-7, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-5, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.23 kvalifik. | vs. Daniela Schekaiban | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Agustina Chlpac - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu |