ZÁPAS
02.11.21 | 1. kolo | Jesika Maleckova | Bibiane Schoofs | 6-2, 6-0 | W25 Haabneeme | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jesika Maleckova | Bibiane Schoofs | |
1. podání % | 24/43 (56%) | 33/55 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/24 (75%) | 17/33 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 5/22 (23%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 33/55 (60%) | 14/43 (33%) |
Vyhrané body celkem | 62/98 (63%) | 36/98 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 9 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jesika Maleckova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jesika Maleckova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jesika Maleckova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jesika Maleckova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jesika Maleckova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jesika Maleckova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jesika Maleckova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jesika Maleckova vs. Bibiane Schoofs - Vzájemné zápasy
02.11.21 | 1. kolo | Jesika Maleckova | Bibiane Schoofs | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W25 Haabneeme | tvrdý I. |
Jesika Maleckova form & Bibiane Schoofs form
Jesika Maleckova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
03.06.23 finále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.06.23 semifinále | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.06.23 čtvrtfinále | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Bibiane Schoofs - poslední zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Ulrikke Eikeri | - Bibiane Schoofs - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Astana - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
13.01.23 čtvrtfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.23 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu |