ZÁPAS
24.02.20 | kvalifik. | Jenny Duerst | Nika Shytkouskaya | 7-62, 6-4 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jenny Duerst vs. Nika Shytkouskaya - Vzájemné zápasy
24.02.20 | kvalifik. | Jenny Duerst | Nika Shytkouskaya | 7-62, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Jenny Duerst form & Nika Shytkouskaya form
Jenny Duerst - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Marie Weckerle | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Charlotte Ruud | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Constanza Fernandez Rincon | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Yashaswini Panwar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Annelin Bakker | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Salma Drugdova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Nika Shytkouskaya - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martina Girardi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Angelina Danukova | 6-0, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Maya Tahan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Julia Oczachowska | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 finále | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.19 semifinále | vs. Mariana Drazic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Betina Tokac | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Alina Michalitsch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 2-6, 4-6 | detail zápasu |