ZÁPAS
12.10.21 | 2. kolo kval. | Jasmine Conway | Ksenia Meshcheryakova | 6-0, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
14.08.03, 20 Let
14.08.03, 20 Let
Jasmine Conway vs. Ksenia Meshcheryakova - Vzájemné zápasy
12.10.21 | 2. kolo kval. | Jasmine Conway | Ksenia Meshcheryakova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Jasmine Conway form & Ksenia Meshcheryakova form
Jasmine Conway - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Viola Turini | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Sofia Johnson | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lara Bakhaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Given Roach | 6-1, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Piangerelli | 5-7, 7-62, 13-15 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 3-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 6-1, 3-0, Mihaela Djakovic - skreč | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Aleksandra Pozarenko | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 7-63, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Ireni Lucia | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Aglaya Fedorova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Darya Shauha | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Jessica Failla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Sara Milanese | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu |
Ksenia Meshcheryakova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Dunya Charalampopoulos | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Melis Sezer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carmen Andreea Herea | - Ksenia Meshcheryakova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorena Schaedel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Atia | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Grom | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Berin Yalcin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-4, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sysoeva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. June Bjork | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Rasha Khourssany | 1-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 0-6 | detail zápasu |