ZÁPAS
17.05.21 | kvalifik. | Jantje Tilbuerger | Maribella Zamarripa | 6-0, 6-0 | W25 Pelham | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jantje Tilbuerger | Maribella Zamarripa | |
1. podání % | 25/38 (66%) | 24/41 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/25 (80%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/13 (46%) | 3/17 (18%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/41 (68%) | 12/38 (32%) |
Vyhrané body celkem | 54/79 (68%) | 25/79 (32%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jantje Tilbuerger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Maribella Zamarripa | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Maribella Zamarripa | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Maribella Zamarripa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Jantje Tilbuerger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Maribella Zamarripa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Maribella Zamarripa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Maribella Zamarripa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jantje Tilbuerger vs. Maribella Zamarripa - Vzájemné zápasy
17.05.21 | kvalifik. | Jantje Tilbuerger | Maribella Zamarripa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Pelham | antuka |
Jantje Tilbuerger form & Maribella Zamarripa form
Jantje Tilbuerger - poslední zápasy
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - skreč | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Orlando - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
10.01.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Maribella Zamarripa - poslední zápasy
W35 Spring - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Taylor Gruber | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Lea Ma | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 6-74, 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Jada Robinson | 7-63, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Rhea Verma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Kayla Cross | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Kayla Cross | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Anna Frey | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Carolyn Campana | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Kayla Cross | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 7-62, 10-8 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Allie Kiick | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kononova | 7-5, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Evansville - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Eleanor Myers | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Kennedy Shaffer | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kozyreva | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Reese Brantmeier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Noel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Colorado - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Allie Kiick | 2-6, 2-6 | detail zápasu |