ZÁPAS
15.12.21 | 1. kolo | Jana Vanik | Yana Mogilnitskaya | 3-4, - skreč | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jana Vanik | Yana Mogilnitskaya | |
1. podání % | 16/29 (55%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 10/16 (63%) | 7/11 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/13 (23%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 10/20 (50%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body celkem | 23/49 (47%) | 26/49 (53%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Yana Mogilnitskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jana Vanik | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Yana Mogilnitskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jana Vanik | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Yana Mogilnitskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Vanik | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-4 | Yana Mogilnitskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Vanik | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Jana Vanik | w/o | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 |
2 | ||
- skreč |
Nemecko
15.02.03, 21 Let
15.02.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Jana Vanik vs. Yana Mogilnitskaya - Vzájemné zápasy
15.12.21 | 1. kolo | Jana Vanik | Yana Mogilnitskaya | 3-4, Yana Mogilnitskaya - skreč | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Jana Vanik form & Yana Mogilnitskaya form
Jana Vanik - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Yana Mogilnitskaya - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.22 1. kolo | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.22 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
08.12.22 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Zoziya Kardava | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ust - tvrdý | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Edda Mamedova | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
12.07.22 kvalifik. | vs. Ji-Hee Choi | 6-4, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.05.22 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 3-4, - Yana Mogilnitskaya - skreč | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.22 finále | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.22 semifinále | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zhilina | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Annerly Poulos | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.04.22 čtvrtfinále | vs. Miyu Kato | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.22 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Ichino Horikawa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu |