ZÁPAS
02.10.19 | 1. kolo | Jana Kolodynska | Anastasiya Skorupska | 6-3, 6-1 | W15 Chornomorsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jana Kolodynska | Anastasiya Skorupska | |
1. podání % | 38/58 (66%) | 36/50 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/38 (61%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 3/14 (21%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 29/50 (58%) | 24/58 (41%) |
Vyhrané body celkem | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
29.07.04, 19 Let
29.07.04, 19 Let
Jana Kolodynska vs. Anastasiya Skorupska - Vzájemné zápasy
02.10.19 | 1. kolo | Jana Kolodynska | Anastasiya Skorupska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Chornomorsk | antuka |
Jana Kolodynska form & Anastasiya Skorupska form
Jana Kolodynska - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Lia Karatancheva | 7-65, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Flores | 6-74, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Alexa Noel | 4-6, 1-3, - Jana Kolodynska - skreč | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
24.09.23 kvalifik. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Viktorija Golubic | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
20.08.23 finále | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Chloe Beck | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Lulu Sun | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Feira - tvrdý | ||||
05.08.23 finále | vs. Laura Pigossi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 semifinále | vs. Eden Silva | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Anastasiya Skorupska - poslední zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Pinaieva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Jessica Fowler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Anita Sahdiieva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Ruslana Kovalenko | 7-5, 6-3 | detail zápasu |