ZÁPAS
14.03.21 | 1. kolo kval. | Jade Suvrijn | Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | W15 Gonesse | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jade Suvrijn | Olympe Lancelot | |
1. podání % | 27/44 (61%) | 18/38 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/27 (70%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/17 (35%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/38 (74%) | 19/44 (43%) |
Vyhrané body celkem | 53/82 (65%) | 29/82 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 8 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jade Suvrijn | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Olympe Lancelot | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jade Suvrijn | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Olympe Lancelot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jade Suvrijn | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Olympe Lancelot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jade Suvrijn | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Olympe Lancelot | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jade Suvrijn | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Olympe Lancelot | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jade Suvrijn | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Olympe Lancelot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jade Suvrijn | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Olympe Lancelot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jade Suvrijn | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
14.05.01, 22 Let
14.05.01, 22 Let
Jade Suvrijn vs. Olympe Lancelot - Vzájemné zápasy
14.03.21 | 1. kolo kval. | Jade Suvrijn | Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Gonesse | antuka |
Jade Suvrijn form & Olympe Lancelot form
Jade Suvrijn - poslední zápasy
W60 Montpellier - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-75, 2-10 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
16.04.21 čtvrtfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
19.03.21 čtvrtfinále | vs. Emeline Dartron | 3-6, 0-3, - Jade Suvrijn - skreč | detail zápasu | |
18.03.21 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Carla Del Barrio | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Luna Meers | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Olympe Lancelot - poslední zápasy
W15 Les - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.21 kvalifik. | vs. Lea Tholey | 1-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Manon Lamarque | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
05.09.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.01.20 kvalifik. | vs. Sarah Lisa Aubertin | - Olympe Lancelot - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.20 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Constance Sibille | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Luna Meers | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Zoi Meers | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Constance Sibille | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 7-63, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Anna Turati | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Syria La Cerra | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu |