ZÁPAS
14.03.23 | 1. kolo | Jade Bornay | Laura Mair | 2-6, 6-1, 6-1 | W15 Gonesse | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jade Bornay | Laura Mair | |
1. podání % | 53/91 (58%) | 41/68 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/53 (64%) | 21/41 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/38 (42%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 38/68 (56%) | 41/91 (45%) |
Vyhrané body celkem | 88/159 (55%) | 71/159 (45%) |
Dvojchyby | 8 | 8 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jade Bornay | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jade Bornay | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jade Bornay | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jade Bornay | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-5 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Jade Bornay | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jade Bornay | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jade Bornay | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jade Bornay | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jade Bornay | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Laura Mair | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jade Bornay | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Laura Mair | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jade Bornay | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Laura Mair | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jade Bornay vs. Laura Mair - Vzájemné zápasy
14.03.23 | 1. kolo | Jade Bornay | Laura Mair | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Gonesse | antuka |
Jade Bornay form & Laura Mair form
Jade Bornay - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.06.23 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Emmanuelle Girard | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Louise Kwong | 6-72, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Esther Bataille | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
11.05.23 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.23 2. kolo | vs. Marissa Minetti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Estelle Cascino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 3-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 6-2, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Ella Mcdonald | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Fiona Ganz | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Delia Gaillard | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 6-71 | detail zápasu |
Laura Mair - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mila Masic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lorena Solar Donoso | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Katherine Barnes | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 7-65, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sophia Ksandinov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zara Zafirovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-710 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Anna Semenova | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-71, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-73, 7-66 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 6-4 | detail zápasu |