ZÁPAS
07.06.21 | 2. kolo kval. | Izabelle Persson | Perla Nieuwboer | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Švédsko
25.04.03, 20 Let
25.04.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
06.01.00, 24 Let
06.01.00, 24 Let
Izabelle Persson vs. Perla Nieuwboer - Vzájemné zápasy
07.06.21 | 2. kolo kval. | Izabelle Persson | Perla Nieuwboer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Izabelle Persson form & Perla Nieuwboer form
Izabelle Persson - poslední zápasy
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Ania Hertel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | Carlota Corte - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Sarah Adegoke | 0-6, 0-1, - Izabelle Persson - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Astrid Schmits | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Ana Grubor | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-1, - Izabelle Persson - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Julia Peer | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.22 2. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.22 1. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Teodosescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Agnese Zapelli | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Maria Glavinskaia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Helsingborg - tvrdý I. | ||||
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Clarissa Blomqvist | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Louise Wikander | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Perla Nieuwboer - poslední zápasy
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - skreč | detail zápasu | |
27.07.21 kvalifik. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 The - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 kvalifik. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | detail zápasu |