ZÁPAS
08.06.21 | kvalifik. | Izabelle Persson | Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Švédsko
25.04.03, 20 Let
25.04.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
09.06.04, 19 Let
09.06.04, 19 Let
Izabelle Persson vs. Meryem Alexandra Guener - Vzájemné zápasy
08.06.21 | kvalifik. | Izabelle Persson | Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Izabelle Persson form & Meryem Alexandra Guener form
Izabelle Persson - poslední zápasy
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Ania Hertel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | Carlota Corte - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Sarah Adegoke | 0-6, 0-1, - Izabelle Persson - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Astrid Schmits | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Ana Grubor | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-1, - Izabelle Persson - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Julia Peer | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.22 2. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.22 1. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Teodosescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Agnese Zapelli | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Maria Glavinskaia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Helsingborg - tvrdý I. | ||||
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Clarissa Blomqvist | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Louise Wikander | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Meryem Alexandra Guener - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Ada Kumru | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Emma Bakyrdjan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ela Belanova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ella Sahnis | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Karina Jumazhanova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-73, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | - Meryem Alexandra Guener - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sila Ege | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.22 kvalifik. | vs. Ann Akasha Ceuca | 7-5, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Carlotta Mosso | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Keren Mor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Sramkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Alina Tsyurpalevych | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sila Ege | 7-66, 6-4 | detail zápasu |