ZÁPAS
19.10.22 | 1. kolo | Ivonne Cavalle-Reimers | Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-1, 6-0 | W25 Loule | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ivonne Cavalle-Reimers | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
1. podání % | 35/51 (69%) | 21/32 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/35 (66%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 24/32 (75%) | 19/51 (37%) |
Vyhrané body celkem | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ivonne Cavalle-Reimers vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas - Vzájemné zápasy
19.10.22 | 1. kolo | Ivonne Cavalle-Reimers | Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Loule | tvrdý |
Ivonne Cavalle-Reimers form & Marta Huqi Gonzalez Encinas form
Ivonne Cavalle-Reimers - poslední zápasy
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Marta Huqi Gonzalez Encinas - poslední zápasy
W80 Zaragoza - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Sandy Marti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Jade Bornay | 6-3, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W80+H Valencia - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
13.10.22 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu |