ZÁPAS
08.03.21 | 1. kolo kval. | Ivana Sebestova | Eleanor Baglow | 6-1, 7-5 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
24.02.02, 22 Let
24.02.02, 22 Let
Ivana Sebestova vs. Eleanor Baglow - Vzájemné zápasy
08.03.21 | 1. kolo kval. | Ivana Sebestova | Eleanor Baglow | 6-1, 7-5 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Ivana Sebestova form & Eleanor Baglow form
Ivana Sebestova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Eleanor Baglow - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 3-0, Doga Turkmen - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 0-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-75, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Rozalia Gruszczynska | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Koprowska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.05.23 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Denise Valente | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |