ZÁPAS
07.06.21 | 2. kolo kval. | Ivana Sebestova | Camilia Samel Druz | 6-3, 6-4 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
07.10.06, 17 Let
07.10.06, 17 Let
Ivana Sebestova vs. Camilia Samel Druz - Vzájemné zápasy
07.06.21 | 2. kolo kval. | Ivana Sebestova | Camilia Samel Druz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
31.05.21 | 2. kolo kval. | Ivana Sebestova | Camilia Samel Druz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Ivana Sebestova form & Camilia Samel Druz form
Ivana Sebestova - poslední zápasy
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Camilia Samel Druz - poslední zápasy
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Fiona Codino | 6-3, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucie Vagnerova | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Melisa Ercan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Karine Marion Job | 3-6, 7-62, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Elena Molla Pons | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Sofiya Krinitsina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Evita Ramirez | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Lola Mireille Glantz | 4-6, 5-7 | detail zápasu |