ZÁPAS
28.01.19 | 1. kolo kval. | Ivana Sebestova | Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-0 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
06.03.02, 22 Let
06.03.02, 22 Let
Ivana Sebestova vs. Alisa Rastegaeva - Vzájemné zápasy
28.01.19 | 1. kolo kval. | Ivana Sebestova | Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Ivana Sebestova form & Alisa Rastegaeva form
Ivana Sebestova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Alisa Rastegaeva - poslední zápasy
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
16.09.18 kvalifik. | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu |