ZÁPAS
02.02.21 | kvalifik. | Iva Primorac | Nahia Berecoechea | 7-5, 6-3 | W15 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Iva Primorac vs. Nahia Berecoechea - Vzájemné zápasy
02.02.21 | kvalifik. | Iva Primorac | Nahia Berecoechea | 7-5, 6-3 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
Iva Primorac form & Nahia Berecoechea form
Iva Primorac - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Nahia Berecoechea - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-75, 6-2, 4-1, Maja Chwalinska - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Price | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 0-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 5-2, Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Alicea | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 2-6, 0-6 | detail zápasu |