ZÁPAS
24.01.21 | 1. kolo kval. | Iva Primorac | Lissi Kubre | 6-3, 6-2 | W15 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
11.10.02, 21 Let
11.10.02, 21 Let
Iva Primorac vs. Lissi Kubre - Vzájemné zápasy
24.01.21 | 1. kolo kval. | Iva Primorac | Lissi Kubre | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
Iva Primorac form & Lissi Kubre form
Iva Primorac - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Lissi Kubre - poslední zápasy
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Nadia Rawson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.22 kvalifik. | vs. Lauren Bishop | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
01.11.21 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-3, - Lissi Kubre - skreč | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Linda Salvi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-5, - Lissi Kubre - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Jade Bornay | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Miriam Gondorova | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lauren Proctor | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Pervinca Curci | 6-3, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.21 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
02.03.21 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 6-73, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Lauren Proctor | 6-1, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
17.11.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Karen Barritza | 6-3, 1-4, Karen Barritza - skreč | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.19 1. kolo | vs. Valeria Gorlats | 1-6, 6-3, Valeria Gorlats - skreč | detail zápasu |