ZÁPAS
02.04.19 | kvalifik. | Iuliia Nikitina | Eva Garkusha | 6-3, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
12.02.02, 22 Let
12.02.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.01.02, 22 Let
12.01.02, 22 Let
Iuliia Nikitina vs. Eva Garkusha - Vzájemné zápasy
02.04.19 | kvalifik. | Iuliia Nikitina | Eva Garkusha | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Iuliia Nikitina form & Eva Garkusha form
Iuliia Nikitina - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
30.12.21 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.12.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
22.12.21 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Krystyna Pochtovyk | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Vanda Vargova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Yana Kuznetsova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Karina Rizvanova | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 0-2, - Iuliia Nikitina - skreč | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
14.07.21 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.07.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Melisa Senli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emily Castillo | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu |
Eva Garkusha - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorraine Lissmann | 2-0, Lorraine Lissmann - skreč | detail zápasu |