ZÁPAS
12.01.22 | 1. kolo | Isabella Shinikova | Kamilla Bartone | 6-2, 6-3 | W25 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Isabella Shinikova | Kamilla Bartone | |
1. podání % | 27/39 (69%) | 35/57 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/27 (78%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/12 (67%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/57 (53%) | 10/39 (26%) |
Vyhrané body celkem | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Isabella Shinikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Isabella Shinikova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Isabella Shinikova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Isabella Shinikova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Isabella Shinikova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Isabella Shinikova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Isabella Shinikova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Isabella Shinikova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Isabella Shinikova vs. Kamilla Bartone - Vzájemné zápasy
12.01.22 | 1. kolo | Isabella Shinikova | Kamilla Bartone | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Monastir | tvrdý |
Isabella Shinikova form & Kamilla Bartone form
Isabella Shinikova - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Kamilla Bartone - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sandra Samir | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
01.12.23 semifinále | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Carlotta Moccia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Denise Valente | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 0-4, - Kamilla Bartone - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Gio Jang | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 6-4 | detail zápasu |