Turecko
11.01.97, 27 Let
10 149 $
11.01.97, 27 Let
10 149 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
18.11.01, 22 Let
18.11.01, 22 Let
Esen Kokce vs. Isabella Pfennig - Vzájemné zápasy
21.03.16 | 1. kolo kval. | Isabella Pfennig | Esen Kokce | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Esen Kokce form & Isabella Pfennig form
Esen Kokce - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Izmir - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Medvedcova | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Sonya Latycheva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Jennifer Timotin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Catherine Shulman | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.17 kvalifik. | vs. Antje Rubbrecht | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.01.17 kvalifik. | vs. Duda Ewa | -def. | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.12.16 kvalifik. | vs. Margalita Chakhnashvili-Ranzinger | 6-2, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.11.16 kvalifik. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Polina Novoselova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Daryna Gukasyan | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
31.10.16 kvalifik. | vs. Anastasia Tokareva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Cristina Adamescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buca Izmir - tvrdý | ||||
04.07.16 kvalifik. | vs. Muazzez Demirci | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.06.16 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.16 1. kolo | vs. Valeria Mishina | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Julia Fisch | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Eden D'Oliveira | 6-3, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.16 kvalifik. | vs. Askin Arslan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.05.16 kvalifik. | vs. Lisa Phillips | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manisa - antuka | ||||
27.04.16 2. kolo | vs. Abbie Myers | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.16 1. kolo | vs. Hazal Karaaliler | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.04.16 kvalifik. | vs. Yagmur Akdemir | 5-0, Yagmur Akdemir - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.04.16 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Isabella Pfennig - poslední zápasy
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Laura-Ioana Paar | 5-7, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Anna Bondar | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Cagla Teoman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Julia Victoria Rennert | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Dominique Meyer | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Annelou Nab | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Maria Schneider | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Esen Kokce | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.10.15 2. kolo kval. | vs. Julia Wagner | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.15 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 5-7, 3-6 | detail zápasu |