ZÁPAS
07.03.22 | kvalifik. | Isabella Kruger | Elena Micic | 6-1, 6-4 | W25 Bendigo | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Isabella Kruger | Elena Micic | |
1. podání % | 19/40 (48%) | 43/57 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/19 (74%) | 20/43 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/21 (62%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/57 (54%) | 13/40 (33%) |
Vyhrané body celkem | 58/97 (60%) | 39/97 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Isabella Kruger | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Elena Micic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Isabella Kruger | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Elena Micic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Isabella Kruger | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Elena Micic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Isabella Kruger | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Elena Micic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Isabella Kruger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Elena Micic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Isabella Kruger | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Elena Micic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Isabella Kruger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Elena Micic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Isabella Kruger | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Elena Micic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Isabella Kruger | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Isabella Kruger vs. Elena Micic - Vzájemné zápasy
07.03.22 | kvalifik. | Isabella Kruger | Elena Micic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W25 Bendigo | tvrdý |
Isabella Kruger form & Elena Micic form
Isabella Kruger - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 1-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Laura Pigossi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 7-64, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Indy De Vroome | 3-6, 3-0, Indy De Vroome - skreč | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.23 1. kolo | vs. Claire Jaramba | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
16.11.22 2. kolo | vs. Anna Brogan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Clara Tauson | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Katie Boulter | 6-78, 4-6 | detail zápasu |
Elena Micic - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Alicia Smith | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alicia Smith | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Petra Hule | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sophia Fry | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Jasmin Starr | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 0-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tahlia Kokkinis | 6-3, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Dayeon Back | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ashlee Narker | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Saki Imamura | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lily Taylor | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Mia Horvit | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Talia Gibson | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Erika Sema | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lizette Cabrera | 5-7, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Cara Korhonen | 6-3, 6-1 | detail zápasu |