ZÁPAS
16.09.19 | 2. kolo kval. | Irina Shchetinina | Maria Toma | 7-5, 6-2 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
14.02.01, 23 Let
14.02.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Irina Shchetinina vs. Maria Toma - Vzájemné zápasy
16.09.19 | 2. kolo kval. | Irina Shchetinina | Maria Toma | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Irina Shchetinina form & Maria Toma form
Irina Shchetinina - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Marina Magai | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
20.01.20 kvalifik. | vs. Lina Qostal | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 7-610 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Iana Snezhkina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Esther Adeshina | 7-5, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Ema Vasic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Maria Toma | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Adesuwa Osabuohien | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-3, 2-6, 14-16 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Simona Heinova | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Maria Toma - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-0, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 6-1, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Caterina Odorizzi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Nadezda Khalturina | 6-0, Nadezda Khalturina - skreč | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Anna Semenova | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 7-5 | detail zápasu |