ZÁPAS
19.10.22 | 2. kolo | Ipek Oz | Nadiya Kolb | 6-2, 6-3 | W25 Seville | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ipek Oz | Nadiya Kolb | |
1. podání % | 43/57 (75%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/43 (65%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/14 (36%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 29/47 (62%) | 24/57 (42%) |
Vyhrané body celkem | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nadiya Kolb | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ipek Oz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Nadiya Kolb | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Nadiya Kolb | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Nadiya Kolb | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Nadiya Kolb | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Nadiya Kolb | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Nadiya Kolb | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ipek Oz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Nadiya Kolb | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ipek Oz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Nadiya Kolb | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ipek Oz vs. Nadiya Kolb - Vzájemné zápasy
19.10.22 | 2. kolo | Ipek Oz | Nadiya Kolb | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Seville | antuka |
28.09.22 | 1. kolo | Ipek Oz | Nadiya Kolb | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | W60 San | antuka |
Ipek Oz form & Nadiya Kolb form
Ipek Oz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Nadiya Kolb - poslední zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
10.11.23 semifinále | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | detail zápasu |