ZÁPAS
17.11.19 | semifinále | Ipek Oz | Ilay Yoruk | 6-2, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ipek Oz | Ilay Yoruk | |
1. podání % | 32/40 (80%) | 26/50 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/32 (69%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/8 (63%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 31/50 (62%) | 13/40 (33%) |
Vyhrané body celkem | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ipek Oz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
3-1 | Ilay Yoruk | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 4-1 | |
0-0, 15-15 | ||
4-2 | Ilay Yoruk | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 5-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-0 | Ilay Yoruk | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ipek Oz vs. Ilay Yoruk - Vzájemné zápasy
17.11.19 | semifinále | Ipek Oz | Ilay Yoruk | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
09.11.18 | čtvrtfinále | Ilay Yoruk | Ipek Oz | 6-1, 3-0, Ilay Yoruk - skreč | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Ipek Oz form & Ilay Yoruk form
Ipek Oz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Ilay Yoruk - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detail zápasu |