INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ipek Oz vs. Elena Malygina - Vzájemné zápasy
13.04.22 | Ipek Oz | Elena Malygina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Billie Jean | antuka |
Ipek Oz form & Elena Malygina form
Ipek Oz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Elena Malygina - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu |