ZÁPAS
29.11.20 | 1. kolo kval. | Ioana Zvonaru | Zeynep Su Yavuz | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
20.09.05, 18 Let
20.09.05, 18 Let
Ioana Zvonaru vs. Zeynep Su Yavuz - Vzájemné zápasy
29.11.20 | 1. kolo kval. | Ioana Zvonaru | Zeynep Su Yavuz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ioana Zvonaru form & Zeynep Su Yavuz form
Ioana Zvonaru - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.24 semifinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 3-1, Karola Patricia Bejenaru - skreč | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Akiko Omae | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-1, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Julia Adams | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu |
Zeynep Su Yavuz - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Duru Kuscu | 7-65, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Suzuna Oigawa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Paulina Milosavljevic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Kayla Kreynes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Mavie Osterreicher | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Asumi Yasuhiro | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Barbora Zaviskova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sila Ege | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Mercan Saygi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Dila Beril Guclu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Lara Eroglu | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Lara Eroglu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Arina Atyushova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Angelina Mysakova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 0-6 | detail zápasu |