ZÁPAS
24.10.19 | 2. kolo | Ines Murta | Selena Janicijevic | 6-1, 6-1 | W15 Lousada | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Ines Murta | Selena Janicijevic | |
1. podání % | 30/48 (63%) | 28/41 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/30 (67%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/18 (61%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/41 (61%) | 17/48 (35%) |
Vyhrané body celkem | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ines Murta vs. Selena Janicijevic - Vzájemné zápasy
24.10.19 | 2. kolo | Ines Murta | Selena Janicijevic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Lousada | tvrdý I. |
Ines Murta form & Selena Janicijevic form
Ines Murta - poslední zápasy
W15 Melilla - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - skreč | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.02.23 finále | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.23 semifinále | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.23 finále | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.02.23 semifinále | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.02.23 čtvrtfinále | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detail zápasu |
Selena Janicijevic - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Cecilia Costa (BRA) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Carson Branstine | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Seone Mendez | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Duru Soke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
16.12.23 finále | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.23 semifinále | vs. Julia Riera | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Solana Sierra | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Alexia Harmon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Carla Markus | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
01.10.23 finále | vs. Julieta Estable | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-2 | detail zápasu |