ZÁPAS
09.09.19 | 2. kolo kval. | Ines Ibbou | Barbora Pokorna | 6-2, 6-3 | W25 Frydek | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
09.11.01, 22 Let
09.11.01, 22 Let
Ines Ibbou vs. Barbora Pokorna - Vzájemné zápasy
09.09.19 | 2. kolo kval. | Ines Ibbou | Barbora Pokorna | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
Ines Ibbou form & Barbora Pokorna form
Ines Ibbou - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Barbora Pokorna - poslední zápasy
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-69, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 5-7, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Krenkova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Olivia Malm | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Victoria Kan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.18 1. kolo | vs. Louise Lampla | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Eva Cechakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Novotna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Melani Safarova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Katerina Vankova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Alica Sepesiova | 6-0, 6-0 | detail zápasu |