ZÁPAS
23.09.19 | kvalifik. | Indy De Vroome | Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | W25 Roehampton | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Indy De Vroome | Ilay Yoruk | |
1. podání % | 27/40 (68%) | 12/37 (32%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/27 (67%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/13 (62%) | 6/25 (24%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 26/37 (70%) | 14/40 (35%) |
Vyhrané body celkem | 52/77 (68%) | 25/77 (32%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Indy De Vroome | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Indy De Vroome | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-1 | Ilay Yoruk | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Indy De Vroome | 0-0 | |
0-1 | Ilay Yoruk | |
Indy De Vroome | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
2-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Indy De Vroome | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Indy De Vroome | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Indy De Vroome vs. Ilay Yoruk - Vzájemné zápasy
23.09.19 | kvalifik. | Indy De Vroome | Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Roehampton | tvrdý |
Indy De Vroome form & Ilay Yoruk form
Indy De Vroome - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-3, 0-3, - Indy De Vroome - skreč | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malibu - tvrdý | ||||
03.01.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Julita Saner | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
08.04.22 čtvrtfinále | vs. Erika Sema | 6-4, 1-6, 0-3, - Indy De Vroome - skreč | detail zápasu | |
07.04.22 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.04.22 1. kolo | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
22.02.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Lauryn John-Baptiste | 7-64, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.22 kvalifik. | vs. Stefanie Voegele | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-79, 7-66 | detail zápasu | |
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-72, 2-3, - Indy De Vroome - skreč | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
30.10.21 finále | vs. Eva Lys | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.10.21 semifinále | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.21 čtvrtfinále | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Ilay Yoruk - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detail zápasu |