Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
02.06.92, 31 Let
02.06.92, 31 Let
Ilay Yoruk vs. Seven Oral - Vzájemné zápasy
10.05.21 | 2. kolo kval. | Ilay Yoruk | Seven Oral | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ilay Yoruk form & Seven Oral form
Ilay Yoruk - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Seven Oral - poslední zápasy
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Emina Bektas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Dainah Cameron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Ana Veselinovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Artvin - tvrdý | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Muazzez Demirci | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.02.17 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 0-4, - Seven Oral - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.02.17 kvalifik. | vs. Maryna Chernyshova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Ebru Zeynep Yazgan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.02.17 kvalifik. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Alina Tincu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.02.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Tamara Arnold | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
23.01.17 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Nevena Georgieva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.01.17 1. kolo | vs. Alena Fomina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.04.16 1. kolo | vs. Aline Thommen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Maria Oreshkina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.02.16 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.02.16 1. kolo | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.01.16 1. kolo kval. | vs. Shoval Fanani | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.01.16 1. kolo | vs. Emma Ek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Sofia Kvatsabaia | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.11.15 2. kolo kval. | vs. Luisa Sommer | 4-6, 5-7 | detail zápasu |