ZÁPAS
23.09.19 | 1. kolo kval. | Ilay Yoruk | Holly Staff | 6-2, 6-1 | W25 Roehampton | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ilay Yoruk | Holly Staff | |
1. podání % | 32/53 (60%) | 26/49 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/32 (78%) | 15/26 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/21 (57%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/49 (51%) | 16/53 (30%) |
Vyhrané body celkem | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Holly Staff | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Holly Staff | |
0-0, 15-0 | ||
Ilay Yoruk | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Holly Staff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-2 | Holly Staff | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Holly Staff | |
0-0, 15-0 | ||
Ilay Yoruk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Holly Staff | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Holly Staff | |
0-0 | ||
Ilay Yoruk | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Holly Staff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
05.10.02, 21 Let
05.10.02, 21 Let
Ilay Yoruk vs. Holly Staff - Vzájemné zápasy
23.09.19 | 1. kolo kval. | Ilay Yoruk | Holly Staff | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Roehampton | tvrdý |
Ilay Yoruk form & Holly Staff form
Ilay Yoruk - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Holly Staff - poslední zápasy
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
09.08.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.20 1. kolo | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Victoria Allen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.20 1. kolo | vs. Erin Richardson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. Emily Appleton | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.07.20 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Naomi Broady | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 1-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-2, - Holly Staff - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 2-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Mikulski | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eline Audenaert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Dublin - koberec | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-71, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-71, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Ella Lynn-Browne | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Ella Lynn-Browne | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Bolton - tvrdý I. | ||||
01.04.19 kvalifik. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 7-5, 5-7, 10-7 | detail zápasu |