ZÁPAS
01.05.19 | 1. kolo | Ilay Yoruk | Chiara Grimm | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ilay Yoruk | Chiara Grimm | |
1. podání % | 39/59 (66%) | 48/59 (81%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/39 (62%) | 26/48 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 1/11 (9%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/59 (54%) | 25/59 (42%) |
Vyhrané body celkem | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Chiara Grimm | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ilay Yoruk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Chiara Grimm | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilay Yoruk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Chiara Grimm | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Chiara Grimm | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilay Yoruk | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Chiara Grimm | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ilay Yoruk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Chiara Grimm | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Chiara Grimm | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ilay Yoruk | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Chiara Grimm | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Chiara Grimm | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilay Yoruk | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ilay Yoruk vs. Chiara Grimm - Vzájemné zápasy
01.05.19 | 1. kolo | Ilay Yoruk | Chiara Grimm | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ilay Yoruk form & Chiara Grimm form
Ilay Yoruk - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.24 semifinále | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.24 finále | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.24 semifinále | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zolotareva | 6-75, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Chiara Grimm - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Cristina Pescucci | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-75, 0-1, - Chiara Grimm - skreč | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Julia Lohoff | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Ivana Popovic | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
13.06.19 čtvrtfinále | vs. Clara Tauson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.19 2. kolo | vs. Alina Silich | 6-78, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.05.19 semifinále | vs. Ines Ibbou | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.19 čtvrtfinále | vs. Aleksandra Pospelova | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Selin Ovunc | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | - Chiara Grimm - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Naho Sato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.19 kvalifik. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu |