ZÁPAS
06.10.21 | 1. kolo | Ilay Yoruk | Anna Ozerova | 6-3, 6-0 | W15 Sozopol | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ilay Yoruk | Anna Ozerova | |
1. podání % | 34/44 (77%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/34 (71%) | 8/16 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/10 (50%) | 3/19 (16%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 24/35 (69%) | 15/44 (34%) |
Vyhrané body celkem | 53/79 (67%) | 26/79 (33%) |
Dvojchyby | 3 | 8 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ilay Yoruk | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anna Ozerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Anna Ozerova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ilay Yoruk | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anna Ozerova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilay Yoruk | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Anna Ozerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilay Yoruk | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Anna Ozerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilay Yoruk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anna Ozerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 | Anna Ozerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilay Yoruk | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ilay Yoruk vs. Anna Ozerova - Vzájemné zápasy
06.10.21 | 1. kolo | Ilay Yoruk | Anna Ozerova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Sozopol | tvrdý |
Ilay Yoruk form & Anna Ozerova form
Ilay Yoruk - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.24 semifinále | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.24 finále | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.24 semifinále | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zolotareva | 6-75, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Anna Ozerova - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | - Anna Ozerova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - skreč | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
08.06.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | detail zápasu |