Francúzsko
15.06.01, 22 Let
15.06.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Moldavsko
24.04.96, 27 Let
24.04.96, 27 Let
Zoe Bourbotte vs. Iana Tishchenko - Vzájemné zápasy
20.02.17 | 1. kolo kval. | Iana Tishchenko | Zoe Bourbotte | 6-4, 6-72, 6-0 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Zoe Bourbotte form & Iana Tishchenko form
Zoe Bourbotte - poslední zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Johnnise Renaud | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.22 2. kolo kval. | vs. Alejandra Galindo Rincon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kamea Medora | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-4, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Marrakech - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 0-6, - Zoe Bourbotte - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
25.01.22 2. kolo kval. | vs. Marika Jones | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
17.01.22 kvalifik. | vs. Jessica Marmorstein | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Valentina Gaggini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Tove Kraft | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-0, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Aix - antuka | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Marine Szostak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Marie Villet | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Amal Gati | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 6-2, 6-75, 5-10 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.20 kvalifik. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Justine Bryson | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.20 1. kolo | vs. Zoe Howard | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Iana Tishchenko - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Tunis - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | detail zápasu |