ZÁPAS
19.06.19 | 1. kolo | Hwiwon Wi | Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-2 | W15 Gimcheon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Hwiwon Wi | Zhibek Kulambayeva | |
1. podání % | 27/49 (55%) | 47/77 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/27 (74%) | 24/47 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/22 (55%) | 13/30 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/19 (26%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 40/77 (52%) | 17/49 (35%) |
Vyhrané body celkem | 72/126 (57%) | 54/126 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Hwiwon Wi | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Hwiwon Wi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hwiwon Wi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hwiwon Wi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hwiwon Wi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Hwiwon Wi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hwiwon Wi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hwiwon Wi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hwiwon Wi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Hwiwon Wi vs. Zhibek Kulambayeva - Vzájemné zápasy
19.06.19 | 1. kolo | Hwiwon Wi | Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Gimcheon | tvrdý |
Hwiwon Wi form & Zhibek Kulambayeva form
Hwiwon Wi - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Brandy Walker | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 0-1, - Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Xiaoyan Xue | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Rebeka Antal | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 1. kolo | vs. Heerae Im | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 2-6, - Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Pattarawadee Atidphokin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Sandeepti Singh Rao | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Amittalai Prasutnawin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Gio Jang | 1-4, - Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jian Kang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Gyung Eun Song | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Ji Min Park | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Zhibek Kulambayeva - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu |