ZÁPAS
24.11.21 | 1. kolo | Hwiwon Wi | Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 6-4 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Hwiwon Wi | Valeriya Olyanovskaya | |
1. podání % | 44/58 (76%) | 35/57 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/44 (64%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/14 (21%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 30/57 (53%) | 27/58 (47%) |
Vyhrané body celkem | 61/115 (53%) | 54/115 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hwiwon Wi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hwiwon Wi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hwiwon Wi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hwiwon Wi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Hwiwon Wi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Hwiwon Wi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Hwiwon Wi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Hwiwon Wi | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hwiwon Wi | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Hwiwon Wi vs. Valeriya Olyanovskaya - Vzájemné zápasy
24.11.21 | 1. kolo | Hwiwon Wi | Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Hwiwon Wi form & Valeriya Olyanovskaya form
Hwiwon Wi - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Brandy Walker | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 0-1, - Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Xiaoyan Xue | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Rebeka Antal | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 1. kolo | vs. Heerae Im | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 2-6, - Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Pattarawadee Atidphokin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Sandeepti Singh Rao | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Amittalai Prasutnawin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Gio Jang | 1-4, - Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jian Kang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Ji Min Park | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Gyung Eun Song | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Valeriya Olyanovskaya - poslední zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - skreč | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |