Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
25.11.97, 26 Let
53 076 $
25.11.97, 26 Let
53 076 $
Hwiwon Wi vs. Brienne Minor - Vzájemné zápasy
13.03.22 | 1. kolo kval. | Hwiwon Wi | Brienne Minor | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Hwiwon Wi form & Brienne Minor form
Hwiwon Wi - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Brandy Walker | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 0-1, - Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Xiaoyan Xue | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Rebeka Antal | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 1. kolo | vs. Heerae Im | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 2-6, - Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Pattarawadee Atidphokin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Sandeepti Singh Rao | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Amittalai Prasutnawin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Gio Jang | 1-4, - Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jian Kang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Gyung Eun Song | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Ji Min Park | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Brienne Minor - poslední zápasy
W15 Fountain - tvrdý | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Salma Ewing | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Annali Olivelle | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Columbus - tvrdý | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Caroline Lampl | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 7-65, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Evansville - tvrdý | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Emma Jackson | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Gatineau - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Shelby Talcott | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Winnipeg - tvrdý | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Kelly Chen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Ons Jabeur | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
New Haven - tvrdý | ||||
19.08.17 1. kolo kval. | vs. Magdalena Rybarikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Landisville - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Fort Worth - tvrdý | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Elizaveta Ianchuk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stockton - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Baton Rouge - tvrdý | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Amanda Rodgers | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Charity Johns | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Johnnise Renaud | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu |