ZÁPAS
28.10.21 | 2. kolo | Hong Yi Cody Wong | Punnin Kovapitukted | 4-1, - skreč | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Hong Yi Cody Wong | Punnin Kovapitukted | |
1. podání % | 10/15 (67%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 5/10 (50%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/5 (60%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 8/10 (80%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body celkem | 16/25 (64%) | 9/25 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Hong Yi Cody Wong | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hong Yi Cody Wong | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hong Yi Cody Wong | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Punnin Kovapitukted | |
0-0 | ||
4-1 |
2 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Hong Yi Cody Wong vs. Punnin Kovapitukted - Vzájemné zápasy
28.10.21 | 2. kolo | Hong Yi Cody Wong | Punnin Kovapitukted | 4-1, Punnin Kovapitukted - skreč | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Hong Yi Cody Wong form & Punnin Kovapitukted form
Hong Yi Cody Wong - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Chengyiyi Yuan | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Nagi Hanatani | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Elsa Wan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-5, - Hong Yi Cody Wong - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Xinxin Yao | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Antonia Schmidt | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-3, - Hong Yi Cody Wong - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Carol Zhao | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Daria Kudashova | 2-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yu-Yun Li | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu |
Punnin Kovapitukted - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alana Subasic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Isabella Cetinay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Isabel Pascual Montalvo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Shuoran Wang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Aunchisa Chanta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Yifan Sun | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Laura Cilekova | 3-6, 6-75 | detail zápasu |