ZÁPAS
23.11.22 | 1. kolo | Ho Ching Wu | Anna Ulyashchenko | 6-1, 6-4 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ho Ching Wu | Anna Ulyashchenko | |
1. podání % | 45/65 (69%) | 28/43 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/45 (62%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/43 (60%) | 25/65 (38%) |
Vyhrané body celkem | 66/108 (61%) | 42/108 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa | 5 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ho Ching Wu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Ho Ching Wu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ho Ching Wu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ho Ching Wu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ho Ching Wu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ho Ching Wu | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ho Ching Wu | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ho Ching Wu | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ho Ching Wu | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ho Ching Wu vs. Anna Ulyashchenko - Vzájemné zápasy
23.11.22 | 1. kolo | Ho Ching Wu | Anna Ulyashchenko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Ho Ching Wu form & Anna Ulyashchenko form
Ho Ching Wu - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. I-Hsuan Cho | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Riko Kikawada | 7-5, 4-3, Riko Kikawada - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Annemarie Lazar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Slama | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Zijun Jiang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Soo Ha Jang | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Dayeon Back | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Anna Ulyashchenko - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | - Anna Ulyashchenko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lais Mika Shibata | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Kylie Mckenzie | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maribella Zamarripa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jada Bui | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 1-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Scarlett Nicholson | 7-66, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Ana Grubor | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Granby - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Gagnon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Saskatoon - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alessia Cau | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, - Anna Ulyashchenko - skreč | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Lola Marandel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jiayu Xu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Yufei Ren | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 7-65, 6-3 | detail zápasu |