ZÁPAS
10.10.18 | 2. kolo | Hiromi Abe | Hua-Chen Lee | 6-2, 6-0 | Makinohara | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Hiromi Abe | Hua-Chen Lee | |
1. podání % | 42/55 (76%) | 41/62 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/42 (62%) | 18/41 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/13 (62%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 36/62 (58%) | 21/55 (38%) |
Vyhrané body celkem | 70/117 (60%) | 47/117 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Hiromi Abe | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Hua-Chen Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hiromi Abe | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Hiromi Abe | 3-0 | |
Hiromi Abe | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Hua-Chen Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hiromi Abe | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Hua-Chen Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Hiromi Abe | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Hua-Chen Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Hiromi Abe | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Hiromi Abe | 3-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Hiromi Abe | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Hua-Chen Lee | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Hiromi Abe vs. Hua-Chen Lee - Vzájemné zápasy
10.10.18 | 2. kolo | Hiromi Abe | Hua-Chen Lee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Makinohara | koberec |
Hiromi Abe form & Hua-Chen Lee form
Hiromi Abe - poslední zápasy
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Joanna Garland | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Aoi Ito | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nao Nishino | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Rina Saigo | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Yugyeong Oh | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Yuhan Liu | 4-6, 2-4, - Hiromi Abe - skreč | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mua Shigeta | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Natsuki Yoshimoto | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Himari Sato | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Ayaka Ozeki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Tokyo - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Mai Hontama | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-1, 3-0, Yui Chikaraishi - skreč | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.04.22 čtvrtfinále | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.04.22 2. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Hua-Chen Lee - poslední zápasy
W25 Pelham - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Kurumi Nara | 2-6, 0-1, - Hua-Chen Lee - skreč | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Lucie Hradecka | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
05.04.19 2. kolo | vs. Julia Grabher | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.04.19 čtvrtfinále | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 1-4, - Hua-Chen Lee - skreč | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Emma Roberts | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.19 finále | vs. Stephanie Wagner | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.03.19 semifinále | vs. Giulia Gatto-Monticone | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.19 čtvrtfinále | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 4-1, Daria Lopatetskaya - skreč | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nishi - tvrdý | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
07.03.19 čtvrtfinále | vs. Catherine Harrison | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.19 2. kolo | vs. Ayumi Hirata | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Rancho - tvrdý | ||||
21.02.19 1. kolo | vs. Sesil Karatantcheva | 4-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Surprise - tvrdý | ||||
15.02.19 čtvrtfinále | vs. Olga Govortsova | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.19 2. kolo | vs. Mayo Hibi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-76, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Plantation - antuka | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.11.18 finále | vs. Aunchisa Chanta | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.18 semifinále | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.18 čtvrtfinále | vs. Suzan Lamens | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Se-Hyun Kim | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Sang Hee Park | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.11.18 finále | vs. Nudnida Luangnam | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.18 semifinále | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
01.11.18 čtvrtfinále | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.18 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.18 1. kolo | vs. Dolavee Tumthong | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Hamamatsu - koberec | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu |