ZÁPAS
29.10.19 | 1. kolo | Hiroko Kuwata | Annerly Poulos | 6-1, 6-4 | W60 Playford | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Hiroko Kuwata | Annerly Poulos | |
1. podání % | 37/64 (58%) | 43/71 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/37 (62%) | 21/43 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/27 (56%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 36/71 (51%) | 26/64 (41%) |
Vyhrané body celkem | 74/135 (55%) | 61/135 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Hiroko Kuwata | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-1 | Annerly Poulos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 1-1 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Annerly Poulos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Annerly Poulos | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Annerly Poulos | |
0-0 | ||
Hiroko Kuwata | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Annerly Poulos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Hiroko Kuwata | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Annerly Poulos | |
Hiroko Kuwata | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Annerly Poulos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Annerly Poulos | |
0-0 | ||
Hiroko Kuwata | 5-4 | |
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
08.01.03, 21 Let
08.01.03, 21 Let
Hiroko Kuwata vs. Annerly Poulos - Vzájemné zápasy
29.10.19 | 1. kolo | Hiroko Kuwata | Annerly Poulos | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W60 Playford | tvrdý |
Hiroko Kuwata form & Annerly Poulos form
Hiroko Kuwata - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Adriana Reami | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Victoria Flores | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Carolyn Campana | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Selina Dal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-75, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Petra Hule | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 6-3, 2-0, Mio Mushika - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Hikaru Sato | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Panna Bartha | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Emerson Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Wakana Sonobe | 7-65, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu |
Annerly Poulos - poslední zápasy
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Lara Walker | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Lea Ma | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.07.22 2. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | -def. | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Emma Pedretti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Shona Nakano | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Sijia Wei | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 2-1, Beatrice Laura Pirtac - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.22 kvalifik. | vs. Mao Mushika | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Kashmira Manohar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.06.22 čtvrtfinále | vs. Honoka Kobayashi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.22 2. kolo | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Megan Markov | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 6-2, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Asia Muhammad | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. Sarah Rokusek | 7-5, 6-2 | detail zápasu |